Co zrobić, jeśli żona się zmieniła: rada psychologa

Dla każdego człowieka, niezależnie od wieku, niewierność będzie prawdziwym szokiem. Kiedy mąż przyłapuje zdradę na żonie, nie wie, co robić. Ciągłe zastanawianie się i wyjaśnianie przyczyn tego, co się dzieje, dosłownie doprowadza cię do szaleństwa. Mężczyzna jest po prostu zagubiony, zastanawiając się nad pytaniem: „Wybaczyć czy puścić?”. Wymyślmy to razem, rozpacz wcześnie.

Co zrobić, jeśli żona oszuka

Dlaczego żona oszukiwała

W każdej poważnej sprawie warto zacząć od prawdziwych przyczyn tego, co się dzieje, spróbujmy je znaleźć, aby częściowo złagodzić sytuację lub znaleźć dla siebie odpowiedź, dlaczego to zrobiła.

 1. Kobiety są istotami zmysłowymi, szukają miłości we wszystkim. Być może twój małżonek spotkał mężczyznę, który wywołał przelotne współczucie. W tym przypadku zdaje sobie sprawę, że wszystko nie jest poważne, ale dama wciąż go pociąga.
 2. Jeśli podejrzewasz swoją żonę niewierności, być może chciała zemsty. Przedstawiciele słabej połowy nie zawsze mogą pogodzić się z gniewem i urazą głęboko w duszy.
 3. Być może jednym z najczęstszych powodów jest brak uwagi męża. Jeśli mąż przestanie podziwiać swoją żonę, zapomni o elementarnych komplementach i wsparciu w trudnych czasach, będzie szukała tego wszystkiego na boku.
 4. W przypadkach, gdy kobieta i kochanek są związani tylko intymnością, zdrada może nastąpić z powodu problemów seksualnych. Jeśli światło zgasło w twoim łóżku, kobieta nie była zadowolona. Są to powszechne potrzeby fizjologiczne.
 5. Kiedy nadmiernie impulsywna i emocjonalna kobieta widzi niewierność, można założyć, że cudzołóstwo było decyzją spontaniczną. W takich sytuacjach psycho-emocjonalne otoczenie dziewczyny szybko wraca do normy, płacze, wstydzi się i modli o wybaczenie.
 6. Jeśli zmieniła się silna i niezależna kobieta, z którą nie ma nikogo, kto mógłby się dobrze bawić, z wyjątkiem kochanka, jest to zrozumiałe. Często dotyczy to kobiet biznesowych i zapracowanych, które nie otrzymują opieki nad mężami i nie mogą przynajmniej przez chwilę odpocząć.
 7. Nie trać z oczu dawnego związku. Wiele kobiet błędnie uważa, że ​​seks z tym pierwszym nie jest uważany za zdradę. Dokładniej, w głębi duszy żałują, ale nie tak, jak chcieliby obecni mężowie.
 8. Dokładnie przeanalizuj środowisko, w którym małżonek spędza dużo czasu. Gdyby tylko frywolne osoby krążyły wokół niej, mogłyby „przekazać” swoje wierzenia żonie. Oznacza to, że jest splątana.

Co robić natychmiast po zdradzie

 1. Jeśli złapałeś bratnią duszę na niewierności, nie wpadaj w złość. Staraj się zachowywać spokojnie i obojętnie, waż każde słowo. Najpierw musisz wywrzeć nacisk na jej sumienie, które powinno się obudzić.
 2. Znajdź szansę na własną prywatność. Nie musisz dzielić się ze znajomymi o zdradzie, ponieważ wszystko, co powiesz później, będzie ich myślami, a nie twoimi. Musisz zrozumieć siebie.
 3. Musisz zdecydować, wybacz jej, czy nie. Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, przygotuj się na trudności w związku, ponieważ nawet po 5 latach będziesz go pamiętać. Jeśli nie, włącz życie kawalera.
 4. Jeśli nie masz nic przeciwko pójściu do baru lub usiąść przy telewizorze z butelką piwa, postępuj zgodnie ze wskazówkami. Nie musisz utopić tego, co wydarzyło się w alkoholu, zachowaj zdrowy rozsądek.
 5. Pamiętaj o jednej prawdzie - jeśli ktoś popełnił błąd 1 raz, nadal można mu wybaczyć. Ale kiedy błąd wystąpi dwa razy, trzy razy, uciekaj od swojej żony.
 6. Nie gniewaj się także na tego, z którym małżonek został złapany. Kochanek może nie wiedzieć, że kobieta ma męża. To bardzo cienka linia, którą musisz wyjaśnić przed machnięciem pięściami.

Kiedy możesz zapisać związek

Doświadczeni specjaliści, którzy pracują w dziedzinie psychologii od ponad roku, przekazują swoje zalecenia na ten temat.

 1. Jeśli naprawdę kochasz swoją żonę, nie rób tego na gorąco. Przeanalizuj siebie, swoją postać, a po chwili podejmij decyzję. Nie musisz krzyczeć na głos, że jej nienawidzisz. Gniew przeminie, przeszłe emocje zapłoną, czerń prędzej czy później ukryje się za bielą.
 2. Gdy znajdziesz czas na samotność i przemyśl to, spróbuj spokojnie porozmawiać z żoną. Dowiedz się, dlaczego to zrobiła. Wyciągnij wnioski, a następnie podejmij decyzję bez pośpiechu.
 3. Zwróć szczególną uwagę na kobietę, jeśli żałuje, płacze i szczerze żałuje. Znajdź dokładną przyczynę niewierności, a następnie poświęć czas na przemyślenie. Kiedy dojdziesz do rozsądku i w pełni zaakceptujesz sytuację, możesz zacząć przywracać relacje.

Jak przywrócić relacje

Jak przywrócić relacje po zdradzie żony

 1. Po takim incydencie mężczyznom trudno jest natychmiast wyzdrowieć po emocjonalnym ciosie. Często pojawia się depresja. Ten stan jest dość niebezpieczny, nie lekceważ go. Niestabilne podłoże psycho-emocjonalne może ogólnie poważnie zaszkodzić zdrowiu.
 2. Nadal możesz wyjść z tego stanu po zdradzie, musisz odpowiednio się dostroić i przygotować na to. Pamiętaj, że przywrócenie poprzedniego stanu zajmie trochę czasu. Nie ma znaczenia, czy zdecydujesz się odejść lub wybaczyć swojemu małżonkowi.
 3. Aby nieco złagodzić ten stan, możesz porozmawiać z psychologiem. Specjalista udzieli przydatnych wskazówek. Podczas sesji terapeutycznej konieczne jest omówienie wszystkich palących problemów i zrozumienie, jak przywrócić stary związek.
 4. Przeanalizuj sytuację i podświadomie przekonaj się, że zdrada ukochanej kobiety może być wypadkiem. To się nigdy więcej nie powtórzy. Odrzuć wszystkie negatywne i obsesyjne myśli o sytuacji.
 5. Jeśli masz wystarczająco dużo wolnego czasu, wykonaj dodatkową pracę. Pracuj więcej, odwiedź siłownię, znajdź czas na swoje ulubione hobby. Eksperci twierdzą, że taka rozrywka wyleczy ból serca.
 6. Możesz także nadal komunikować się ze sobą i przesunąć sytuację na drugi plan. Zachowuj się tak, jakbyś mieszkał z sąsiadem, nie musisz się otwierać. W przeciwnym razie możesz się zranić. Zamknij swoją przestrzeń wewnętrzną, pomyśl sam.
 7. Rozwijaj się z przyjaciółmi, organizuj wakacje bez małżonka. Taka decyzja będzie słuszna z każdej strony. Możesz sprawdzić, jak radzisz sobie z zazdrością i pokazać, jak bardzo ufasz swojemu towarzyszowi. To uczucie zabija związek, więc musisz z nim walczyć.
 8. Warto pamiętać, że wszystko, co było wcześniej, skończyło się. Jeśli chcesz zwrócić małżonka, musisz zacząć od zera. Buduj relacje za pomocą małych, pewnych kroków. Zanim zaczniesz wszystko od nowa, spróbuj dowiedzieć się, dlaczego w ogóle coś takiego się wydarzyło.
 9. Poproś o więcej uwagi na swojego towarzysza. Jeśli kobieta popełniła poważny błąd i naprawdę cię kocha, chce to naprawić, zobaczysz to. Żona spróbuje ci pomóc. Nie trzeba przywoływać przeszłości, żyć w teraźniejszości.
 10. Stopniowo zacznij mówić coraz więcej na różne tematy. Staraj się nie kłócić. Zrozum, że gra nie powinna mieć jednego celu, to nie ty jesteś winien. Jeśli zauważysz, że kobieta nie próbuje naprawić wszystkiego, natychmiast zakończ związek.
 11. W innych przypadkach wspieraj swojego małżonka. Pamiętaj o pierwszych dniach spotkania, byłeś szczęśliwy. Przywróć dawny czas i pamiętaj o wspólnych chwilach. Musisz zrozumieć, że mimo wszystko nadal jesteś dobrze razem.
 12. Jeśli jesteś wystarczająco mądry, przywrócenie starego związku zajmie trochę czasu. Nie wahaj się wyruszyć w podróż. Umów się na drugi miesiąc miodowy. Otaczajcie się czułością i uwagą. Zakochaj się w nowym. Stwórz romantyczną atmosferę.

Gdy nie ma szans na uratowanie małżeństwa

 1. Zapisywanie starego związku nie zadziała, jeśli małżonek okresowo idzie w lewo, a także praktycznie nie żałuje tego, co się stało. Nie wolno ciągnąć tego małżeństwa przez moc.
 2. Jeśli w odpowiedzi na jej zdradę również się zmieniłeś. W tym przypadku bariera wierności między małżonkami jest całkowicie przełamana, nie ma sensu przywracać czegoś, jeśli oboje nie dążą do tego.
 3. Nie będzie możliwe przywrócenie więzi małżeńskiej, jeśli po „przebaczeniu” spróbujesz zapomnieć o wszystkim, ale poprzez każde zdanie wyrzucasz żonie i poniżasz ją. Następnie przychodzi zrozumienie, że kwestia niewierności zawisła w powietrzu i pozostała nierozwiązana.
 4. Nie polegaj na opiniach krewnych, którzy zachęcają cię do wybaczenia małżonkowi tylko dlatego, że masz wspólne dzieci. Dziecko będzie żyło w ciągłych potyczkach i wyrzutach, stworzy zły obraz rodziny.
 5. Jeśli po rozmowie małżonek wyznał nieznajomym swoje prawdziwe uczucia, nie trzymaj jej. Nawet nie próbuj wybaczać, poproś panią o odejście. Należy rozumieć, że po tym nie można go cofnąć.

Żona zdradzona z szefem - co robić?

Żona zdradza szefa

 1. Większość uważa, że ​​jeśli żona spała z szefem, to podniecił ją rozwój kariery i znaczny wzrost pensji. Nie zawsze tak się dzieje. Jeśli towarzysz popełnił błąd raz, sprawa może być zupełnie inna.
 2. Przeanalizuj swoje relacje z małżonkiem przed tym wydarzeniem. Być może ciągle przeklinacie i jesteście bardzo od siebie oddzieleni. Z czasem kobieta to tolerowała i moralnie dostosowała się do niewłaściwego postępowania.
 3. Jeśli nie zwracałeś należytej uwagi, czułości na żonę, to powód jest oczywisty. Rzadki seks i zimny związek małżonków prowadzi do takich czynów. Dlatego nie myśl, że wszystko stało się z powodu pieniędzy. Szef był tam po prostu we właściwym czasie.
 4. W takim przypadku musisz przede wszystkim usiąść i rozmawiać normalnie. Znajdź przyczynę takiego aktu. Zapytaj żonę, dlaczego potrzebny jest inny mężczyzna. Jeśli dojdzie do zdrady, bez względu na to, po czyjej stronie, obie są winne. Szczęśliwi ludzie tego nie mają.

Praktyczne rekomendacje

 1. Jeśli dowiesz się o zdradzie małżonka, nie spiesz się, aby popełnić pochopne działania. Spróbuj wyjaśnić wszystko tak dokładnie, jak to możliwe. W przeciwnym razie można żałować spontanicznych decyzji.
 2. Odsuń się na chwilę i spoko. Uspokój się i połóż swoje myśli na półkach. Porozmawiaj z połową na zimnej głowie. Spokojnie omów co się stało.
 3. Jeśli zdarzyło się, że kochanek ma poważne intencje, a żona współczuje temu, nie trzymaj jej. Wszystko jest stracone, miejcie godność i nie uniżajcie się. Nie idź na próżno.
 4. Zwróć uwagę na to, jak szczerze współmałżonek żałuje. W takim przypadku warto znaleźć przyczynę złego działania. W razie potrzeby odwiedź psychologa rodzinnego.

Zdradzanie żony to raczej trudna sytuacja. Kobiety decydują o tym po długich naradach. Dlatego spokojnie znajdź przyczynę tego czynu. W większości przypadków przyczyną jest twój osobisty związek. Jeśli długo się ochłodziliście, nie dziwcie się. Spróbuj to naprawić lub wypuść żonę.

Wideo: jak wybaczyć zdradę

Zalecamy lekturę


Zostaw komentarz

Prześlij

awatar
wpDiscuz

Brak komentarzy! Pracujemy nad tym, aby to naprawić!

Brak komentarzy! Pracujemy nad tym, aby to naprawić!

Szkodniki

Piękno

Naprawa