Jak zrozumieć, że zakochałeś się w facecie

Każdy przedstawiciel płci pięknej staje przed pytaniem, czy naprawdę się zakochała, czy jest to łatwe hobby. W tej kwestii warto dokładnie przemyśleć i zważyć wszystko, aby w przyszłości nie zrobić nic głupiego.

Jak zrozumieć, że zakochałeś się w facecie

Posłuchaj wewnętrznego głosu

 1. Jeśli na widok przedmiotu uwielbienia powstaje dziwne uczucie, chcesz je stale widzieć, a jednocześnie rodzi się w tobie pewien strach, warto to rozważyć. Po pierwszych emocjach już staje się jasne, że masz silną sympatię do faceta.
 2. W takich momentach zwykle przychodzi uświadomienie sobie, że nadeszła miłość. Chcesz być bliżej mężczyzny i poznać go bardziej ze wszystkich stron. Jeśli pracujesz lub studiujesz razem, obserwuj swoje zachowanie. Będziesz oczywiście przyciągał faceta.
 3. Jeśli w kręgu znajomych pojawia się rozmowa na temat twojego uwielbienia, najprawdopodobniej jesteś zawstydzony. Ważne jest również, aby zrozumieć, że takie dialogi sprawiają ci przyjemność, przyjemnie jest rozmawiać o osobie, której odczuwasz współczucie.
 4. Zwróć uwagę na swój stan wewnętrzny. Jeśli wspomnienie jego imienia wywołuje pozytywne emocje i marzenia, bez wątpienia masz uczucia. Z reguły podczas rozmów na takie tematy dziewczyny szybko odgadują, o co chodzi.
 5. Twój nastrój wyraźnie się poprawia, jesteś w stanie euforii przez długi czas, szczególnie gdy krzyżujesz się z tą osobą. Zdarza się, że zaczynasz zazdrościć jego kobiecemu środowisku, z tego powodu trudno się skoncentrować.
 6. Często, jeśli pożądany facet spędza czas z ładną dziewczyną, poważnie zaczynasz się denerwować i martwić. Jeśli doświadczyłeś tak palącego uczucia, bez wątpienia jesteś zakochany.
 7. W takim przypadku facet będzie stale obecny w twoich myślach. Do pewnego stopnia takie uczucie cię dręczy i uniemożliwi koncentrację na pracy lub nauce. Jednak ważne jest, aby zrozumieć, że przyroda jest trudna do kontrolowania.
 8. Trzeba być bardzo silną osobą, aby spróbować zepchnąć uczucia na drugi plan i rozwiązać palące problemy. Jeśli naprawdę się zakochałeś, zwróć uwagę na apetyt, z reguły będziesz jeść mniej.
 9. Podczas silnych uczuć ciało doświadcza stresu, uczucie głodu zanika w tle. Taki ruch może pomóc ci stracić kilka dodatkowych kilogramów. W innych przypadkach nie zapomnij o normalnym odżywianiu.
 10. Podczas zakochania zaczynają się problemy ze snem. Nie możesz już dłużej spać słodko, jak dziecko. Wina za stan podekscytowania na tle upragnionego faceta. Najprawdopodobniej zaczniesz manifestować romantyczny nastrój, nawet pomimo surowej natury.

Obserwuj własne zachowanie

 1. Częściej i ostrożnie wybierasz stroje, upewnij się, że wyglądasz idealnie. Nikt nie kwestionuje, że wcześniej zachowanie mogło być podobne. Jednak wraz z początkiem zakochania samoobsługa zamienia się w fobię. Ciągle myślisz o wyglądzie.
 2. Często zacząłeś przeprowadzać różne zabiegi kosmetyczne do pielęgnacji twarzy i ciała. Zaczęliśmy jeść mniej i uważnie monitorować sylwetkę, paznokcie i włosy. Takie manipulacje są przeprowadzane w celu zwrócenia na ciebie uwagi ludzi.
 3. Masz obsesję na punkcie swojego kochanka i poświęcasz więcej czasu na znalezienie przydatnych informacji na jego temat. Zaczynasz interesować się wszystkim, co się z tym wiąże. Z grubsza mówiąc, przygotowujesz dla siebie dokumentację dotyczącą mężczyzny. Im bardziej zanurzasz się w informacji, tym gwałtowniej wybuchają emocje.
 4. Możesz dyskretnie przecinać się z wybranymi w klubie lub jego ulubionym barze.Dzięki temu masz większe szanse zainteresować faceta oprócz środowiska pracy. Zrobisz wszystko, co w twojej mocy, aby ponownie „przypadkowo” go zobaczyć.
 5. Jeśli wszystko jest zrobione poprawnie, nie można uniknąć ścisłej komunikacji z kochankiem. Pamiętaj, że powinieneś zachować kontrolę, w przeciwnym razie wszystko może się potoczyć inaczej niż planowałeś. W takim przypadku błędy mogą być porażką i nie odniesiesz sukcesu.
 6. Przyciągając uwagę, pamiętaj, że musisz zachowywać się z godnością. Szczere stroje i wulgarne zachowanie są niedopuszczalne. Bądź sobą, spróbuj spotkać się przypadkiem. Podbij faceta swoją szczerością i łatwością. Bądź prawdziwy.

Czy to miłość?

Jak ustalić, czy osiedliłeś się w miłości, czy w szaleństwie, które wkrótce minie? Bardzo trudno jest zrozumieć takie pozornie proste rzeczy. Ale spróbujmy to zrobić razem.

Tak więc miłość to:

... pragnienie uszczęśliwienia osoby. Kiedy dziewczyna kocha faceta, stara się, aby zawsze wyglądał na szczęśliwego i spokojnego. Prawdziwe uczucia nie podlegają egoizmowi. Nie drażnisz młodego mężczyzny, nie wystawiasz go na spotkanie z przyjaciółmi, nie interweniujesz, aby cię zgiąć lub skrzywdzić. Jednocześnie przelotna miłość jest wręcz przeciwna.

... jedność. Nawet jeśli wszyscy odwrócą się od twojego chłopaka, staniesz obok niego i stoczysz równą walkę. Co więcej, nie ma znaczenia, kto występuje jako przeciwnik. Mówiąc najprościej, prawdziwe uczucia nie ulegają plotkom, intrygom, plotkom, krytykom, a nawet uzasadnionym oskarżeniom. Jeśli chodzi o tymczasowe szaleństwo, będziesz ciągle przewijać w głowie: „Dlaczego potrzebuję tych wszystkich trudności?”

... jakieś problemy dla dwojga. Dziewczyna, która kocha faceta z duszą i sercem, jest gotowa podzielić się wszystkimi swoimi trudnościami i sprawić jej problemy. To odróżnia prawdziwe uczucia od fałszywych - chęć pomocy i wsparcia. Tymczasowe zakochanie się w tym zachowaniu nie jest charakterystyczne.

... przyjaźń. Prawdziwa miłość nie powstaje od razu, ludzie przychodzą do niej po pewnym czasie. Aby pojawiły się uczucia, wzajemne uznanie, konieczne jest pójście drogą przyjaźni. Przyjaźń z odrobiną flirtowania pozwoli parze lepiej się poznać i odbyć jako całość. Jednocześnie zakochanie przychodzi znikąd, ale może prowadzić do wielkiej miłości w przyszłości.

... jedno marzenie dla dwojga. Co może być lepszego niż plany zbudowane na życzenie obu partnerów? Chyba że ich wdrożenie! Miłość to marzenie mężczyzny i dziewczyny. Chodzi o dzielenie marzeń. Jeśli mówimy o tymczasowym szaleństwie, egoizm działa w takich relacjach. Każdy z partnerów chce wybrać najsmaczniejszy kawałek ciasta, pomimo marzeń drugiego.

To jest miłość: co dalej

Kiedy uświadomisz sobie, że całkowicie i nieodwołalnie się zakochałeś, zrób sobie określony plan działania.

Co zrobić, jeśli zakochałeś się w facecie

 1. Dowiedz się jak najwięcej informacji o młodym mężczyźnie. Najważniejsze w tej sprawie jest ustalenie, czy młody człowiek jest wolny, czy nie. W pierwszym przypadku zapoznaj się z jego stronami społecznościowymi, dowiedz się o hobby i przyjaciołach. Być może masz wspólnych przyjaciół, zapytaj ich jak przez przypadek.
 2. Następnie spróbuj przyciągnąć uwagę młodego mężczyzny, którego lubisz. Złap jego oczy, ale niezbyt często. Spójrz na faceta, aby wyrazić swoje zainteresowanie (nie przesadzaj).
 3. Jeśli to możliwe, rozpocznij z nim rozmowę na podstawie otrzymanych danych lub użyj wiarygodnego pretekstu (wrzuć do domu, pomóż w odrabianiu lekcji itp.).
 4. Pamiętaj, aby monitorować swój wygląd. Ukryj wady, ale podkreśl cnoty. Nie przesadzaj z makijażem, utrzymuj ubrania, buty i włosy w czystości.
 5. Jeśli jesteś dodany do siebie w „Przyjaciół”, umieść nowego awatara.Odpowiednie zdjęcie na zewnątrz lub w innym pięknym miejscu. Utwórz album zdjęć, wykluczając opcje dotyczące dywanu lub starych mebli.
 6. Spędź więcej czasu w miejscach publicznych. Otaczaj się chłopakami, ale jednocześnie nie powinieneś wyglądać wulgarnie. Staraj się zaprzyjaźnić z kumplami chłopaków. Ważne jest, aby wyjść z szarej masy!
 7. Po rozpoczęciu rozmowy z młodym mężczyzną obejrzyj swoją mowę. Poproś przyjaciela, aby szarpnął cię, jeśli sytuacja nagle wymknie się spod kontroli i wyrzucisz nadmiar.

Praktyczne wskazówki

Jeśli próba twojej miłości jest pozytywna, nie ma wątpliwości, że nadszedł czas, aby opracować plan dalszych manipulacji. Więc zacznijmy.

 1. Zadbaj o tematy rozmowy, aby nie było żadnych niezręcznych przerw w komunikacji z facetem. Nagle nie będziesz mógł się skoncentrować będąc blisko niego. Pomogą w tym przemyślane odpowiedzi i pytania.
 2. Ważne jest, aby uporządkować się i stworzyć określony obraz. Jeśli facet jeszcze cię nie zauważył, odwiedź salon fryzjerski i manicure, idź na zakupy. W przypadkach, gdy jesteś już zaznajomiony i współczujesz sobie nawzajem, przestrzegaj swojego naturalnego piękna.
 3. Marzenie! Spełniają się marzenia. Planowanie wspólnej romantycznej podróży z obiektem współczucia lub rodzenie pary dzieci w jego myślach wcale nie jest krępujące. Najważniejsze, że twoje marzenia powinny być wspierane przez coś (współczucie z jego strony).
 4. Jeśli w tej sytuacji nie możesz spojrzeć trzeźwo na rzeczy, poproś o pomoc przyjaciela. Pozwól jej obiektywnie ocenić istniejący związek między tobą a młodym mężczyzną. Słuchaj krytyki i wyciągaj własne wnioski.

Jeśli myślisz o zakochaniu się w facecie, powinieneś dokładnie rozważyć wszystko. Zastanów się dobrze. Jeśli twoje uczucia przytłaczają cię na widok uwielbianego mężczyzny, postaraj się zachować kontrolę. Podczas spotkania mów lekko, nie zmuszaj faceta do spotkania. Jeśli jesteś nim zainteresowany, powinien on jako pierwszy zaprosić cię na randkę.

Wideo: 7 znaków, że jesteś zakochany

Zalecamy lekturę


Zostaw komentarz

Prześlij

awatar
wpDiscuz

Brak komentarzy! Pracujemy nad tym, aby to naprawić!

Brak komentarzy! Pracujemy nad tym, aby to naprawić!

Szkodniki

Piękno

Naprawa