Jak spotkać faceta na ulicy: 8 sposobów

Ogólnie przyjęte normy relacji interpersonalnych mówią, że to facet powinien być pierwszym, który pozna dziewczynę. Ale kto powiedział, że nie może być inaczej? Dlaczego kobieta nie może spotkać młodego mężczyzny na ulicy, jeśli naprawdę go lubi? Racja, może! Doświadczeni psychologowie przekazują swoje zalecenia na ten temat, porozmawiajmy o nich bardziej szczegółowo.

Jak spotkać faceta na ulicy

Przygotuj się na przyszłą znajomość

Sukces jest gwarantowany tylko wtedy, gdy odpowiednio wyglądasz. Żaden mężczyzna nie zajrzy do wewnętrznego świata kobiety, dopóki nie doceni jej zewnętrznego piękna.

Krok numer 1. Zdobądź determinację

 1. Do takich manipulacji, jak spotkanie na ulicy, wymagana jest pewna dawka determinacji i uroku. Te funkcje są nierozerwalnie połączone, więc warto ciężko nad nimi pracować.
 2. Porzuć obawy, ćwicz w lustrze, oceniaj wyraz twarzy i gesty z boku. Aby uzyskać większą perswazję, możesz wyświetlić dialog, a następnie nagrać go w aparacie i obejrzeć wideo później.
 3. Specjalne filmy na YouTube lub kursy rozwoju osobistego pomogą Ci znaleźć zdecydowanie. Musisz mieć pełną kontrolę nad sytuacją, aby facet nie mógł cię niepokoić nietypowymi odpowiedziami lub gestami.

Krok numer 2. Pracuj nad swoim odwołaniem

 1. Jak wspomniano powyżej, mężczyźni najpierw patrzą na wygląd dziewczyny, a dopiero potem na jej wewnętrzny świat. Oceń swoje odwołanie i wprowadź zmiany.
 2. Twoje włosy, paznokcie, skóra - wszystko powinno wyglądać idealnie. Brak czarnych kropek na nosie i rozdwojonych końcach. Odwiedź wcześniej mistrzów i posprzątaj się.
 3. Szczególną uwagę przywiązuje się do odzieży, chłopcy uwielbiają stylowe dziewczyny. Nie bądź wulgarny, nie musisz kupować krótkiej sukienki i szpilek „ala dancer”. Dzięki temu na jedną noc stworzysz wrażenie dziewczyny.
 4. Wybierz odpowiedni makijaż. Obejrzyj samouczki wideo, aby podkreślić zalety Twojej twarzy. Spraw, aby twoje oczy były większe, a usta bardziej obrzęknięte. Młodzi mężczyźni nie lubią mocno umalowanych pań, które wyglądają jak lalki lub striptizerki.
 5. Zrób manicure z wyprzedzeniem, aby podczas spotkania wydawało się świeże. Na lakierze nie powinno być wiórów ani zadziorów na palcach. W lecie uporządkuj nogi, depiluj i pedicure.

Krok numer 3. Porządkuj figurę

 1. To zalecenie dotyczy tylko dziewcząt, których „twarz” pokazuje wszystkie niedoskonałości na figurze. Jeśli wiesz, że masz więcej niż 5 dodatkowych kilogramów, biegnij na siłownię!
 2. Trening da pewność siebie, zwiększy poziom wytrzymałości, dostosuje postawę. Ponadto stracisz wagę. Czy nie o tym marzy każdy?
 3. Nie musisz chodzić na drogie sale gimnastyczne lub szkołę tańca. Ćwicz w domu z pilatesem, jogą, rozciąganiem. Biegaj przez 15-30 minut dziennie, przekręć obręcz. Wiele opcji!

Jak spotkać faceta na ulicy

 1. Uśmiechnij się Wiadomo, że uśmiech kobiety jest potężną bronią. Użyj tego, aby schwytać mężczyznę, którego lubisz w sieci. Złap jego oczy, trzymaj je przez kilka sekund, a następnie uśmiechnij się rozbrajająco. Bądź szczery, aby facet był pierwszy i zaczął rozmowę.
 2. Zadawaj pytania Możesz zapoznać się z młodym mężczyzną pod dowolnym pretekstem. Na przykład zapytaj go o drogę do Puszkina lub dowiedz się, gdzie jest najbliższy przystanek. Spróbuj wymówić słowa z nutką pomieszania, aby mężczyzna przybył na ratunek szybciej i zaoferował ci towarzyszenie.
 3. Prowokować. Pamiętaj o słynnych komediach romantycznych, w których dziewczyna rzuca temat, a facet śpieszy jej na ratunek.Sprowokuj młodego człowieka, aby ci pomógł. Upuść górę papierów tuż przed jego stopami, a następnie wykrzyknij i zacznij nadrabiać straty smutnym spojrzeniem. W większości przypadków przychodzi dzielny człowiek i pomaga. Najważniejsze, nie zapomnij podziękować mu filiżanką kawy.
 4. Ukryj Jeśli spotkasz młodego mężczyznę swoich marzeń w niewłaściwym czasie, na przykład w deszczu, nie rozpaczaj. Stojąc na przystanku autobusowym lub pod daszkiem sklepu obok faceta, idź pod parasolem. Istnieje jednak ryzyko, że facet będzie czekał na swoją damę, a następnie zostaniesz poważnie pomylony.
 5. Podaj numer telefonu Istnieje inny niezwykle prowokujący sposób randkowania. Napisz swój numer na kartce papieru lub serwetce, a następnie idź do młodego mężczyzny, którego lubisz i podaj mu wiadomość. Od razu się uśmiechnij i ukryj. Poczekaj, może dzisiaj zadzwoni.
 6. Oceniaj na podstawie okoliczności. Na przykład, jeśli spotkasz faceta wyprowadzającego psa, użyj tego. Idź do młodego mężczyzny i pochwal go za posłusznego zwierzaka. Pogłaszcz swojego psa i wyjaśnij, że też kochasz zwierzęta. Udostępniaj informacje dla rodziców, omawiaj koty i inne rasy psów. Ta opcja randki jest odpowiednia dla dziewcząt, które nie mają problemów z szybkim dowcipem i zaradnością.

Wybór interesującego tematu do rozmowy

Z poniższej listy możesz wybrać jeden lub więcej swoich ulubionych tematów rozmowy, które naprawdę działają. Ważne jest, aby zrozumieć, że jeśli najpierw chcesz rozpocząć rozmowę, musisz ją wesprzeć.

Dyskusja o nowościach

 1. W takim przypadku możesz omówić różne wiadomości, na przykład z prasy lub Internetu. Stanie się dla ciebie jasne, jak inteligentny i rozwinięty jest ten facet. Pamiętaj, że wygląd nie jest najważniejszy, oceniaj osobę jako interesującego rozmówcę.
 2. W pierwszych minutach rozmowy powinieneś wyraźnie zrozumieć, dlaczego facet włącza komputer i co w nim robi. Jeśli działania są wyłącznie rozrywkowe, takie jak granie w gry i siedzenie w sieciach społecznościowych, nie powinieneś marnować na to czasu.
 3. Pamiętaj, że musisz również dopasować typ faceta, którego chcesz. Kiedy zaczniesz rozmowę z ulubionym celem, będziesz mógł go wspierać bez dyskomfortu. Jeśli facet jest mądry i wykształcony, nie powinno być gorzej.

Porozmawiaj o preferencjach

 1. Podczas rozmowy zapytaj, czy młody człowiek lubi sport, czy jest fanem dowolnego klubu piłkarskiego. W większości przypadków podobny temat będzie istotny dla dalszego dialogu.
 2. Spróbuj dowiedzieć się więcej od młodego człowieka o jego hobby i pasjach. Wyciągnij z tego wniosku i zbierz jak najwięcej wątków. Ty z kolei powinieneś być interesującym rozmówcą. W ten sposób można nawiązać relacje.

Rodzaj dziewcząt

 1. Po pewnym czasie dialogu płynnie przekieruj rozmowę na inny kanał. Zapytaj, jakiego rodzaju dziewczyny preferuje facet; nie zadawaj pytań na czole.
 2. Spróbuj skierować rozmowę we właściwym kierunku, zapytaj o piosenkarzy i sławne aktorki. Po dialogu możesz z grubsza narysować obraz swojego ideału.

Mów o relaksie

 1. Taki temat do rozmowy jest nie mniej istotny. W takim przypadku możesz zapytać, gdzie odwiedził młody człowiek, dokąd chciałby pojechać.
 2. Zainteresuj się, jaki rodzaj wypoczynku preferuje - aktywny czy pasywny. Możesz także dowiedzieć się o jego sytuacji finansowej. Jeśli facet był za granicą, w porządku.

Pozycja życiowa

 1. Kiedy się spotykasz, nigdy nie dotykaj tematu polityki lub religii. Takie pytania są najgłupsze. Najczęściej wybuchają z nich spory i sprzeczności, które nie prowadzą do niczego dobrego.
 2. Zadaj pytanie o jego cele na całe życie. Zapytaj o hobby, o których będzie opowiadał z entuzjazmem.Przekonasz się, że osoba myśli dość szeroko i dąży do rozwoju. Będziesz musiał się do tego zastosować.
 3. Ten typ faceta jest celowy z konkretnym planem na życie. Na pewno nie będziesz się nudzić. Pytanie jest inne: czy możesz dać młodemu człowiekowi to, czego naprawdę chce. Musisz naprawdę ocenić swoje szanse, aby naprawdę zainteresować faceta.

Ulubione filmy, książki, gry

 1. Następnym krokiem jest sprawdzenie, czym facet jest zainteresowany i jak się rozwija. We współczesnym świecie takie zjawisko jest niestety rzadkie.
 2. Warto jednak zapytać, który film i książki najbardziej mu się podoba. Jeśli chodzi o gry, nie powinny to być komputery.
 3. Jeśli młody człowiek patrzy rozsądnie na współczesny świat, czyta wystarczająco mądre książki, ogląda klasyczne filmy, a czasem gra w gry planszowe, powinieneś zrozumieć, że spotkałeś godnego faceta. Wiedz teraz, aby go zadowolić i go zainteresować.

Porada psychologa

 1. Mówiąc, zawsze bądź szczery i pozostań sobą. Powinieneś lubić młodego człowieka za jego otwartość i naturalność. Nie warto budować siebie z nikogo, faceci są w tym całkiem dobrzy.
 2. Nie próbuj nienaturalnego uśmiechu i śmiechu. Takie zachowanie jest natychmiast zauważalne i powoduje jedynie reakcję negatywną. Dlatego okaż prawdziwe zainteresowanie dialogiem. Nie baw się z mężczyzną, wyjdzie on na boki.
 3. Nie należy również zapominać, że przynajmniej błędem jest pełne ujawnienie podczas pierwszej rozmowy. W tobie musi być tajemnica i wyrafinowanie. To naturalne zachowanie z niespodzianką, którą lubią faceci.
 4. Po zakończeniu spotkania powinieneś przestrzegać kilku zasad. Pamiętaj, że w żadnym wypadku nie pytaj o następne spotkanie i nie pytaj o numer telefonu. Jeśli wszystko poszło dobrze, facet przejmie wszystko, nie pocieszaj się iluzjami.

Niezwykle trudno jest spotkać faceta na ulicy, ponieważ nie masz wiedzy na temat jego stanu cywilnego. W każdym razie przed głównymi manipulacjami upewnij się, że na palcu nie ma pierścienia. Wybierz odpowiednie miejsce do spotkania i temat do dalszej rozmowy. Bądź szczery i ładuj pozytywnie.

Wideo: jak spotkać mężczyznę na ulicy

Zalecamy lekturę


Zostaw komentarz

Prześlij

awatar
wpDiscuz

Brak komentarzy! Pracujemy nad tym, aby to naprawić!

Brak komentarzy! Pracujemy nad tym, aby to naprawić!

Szkodniki

Piękno

Naprawa