Jak pić alkohol?

Alkohol jest duszą firmy. Dlatego prawidłowe picie prowadzi do komfortu psychicznego i zdrowego ciała. Co musisz wiedzieć, otwierając kolejną butelkę koniaku, aby uzyskać maksymalną przyjemność? Oto 5 prostych zasad.

Jak pić alkohol

Wódka - cała głowa

Kiedy naprawdę chcesz się zrelaksować, napij się wódki. Po prostu nie tanie. Dobra wódka kosztuje od 500 rubli. i ma certyfikat jakości. Pamiętaj, aby wypić go w towarzystwie na dobrą przekąskę. Wódka bez przekąski to śmierć żołądka. Więc musi być stół. Najlepiej wypić drinka z małych 50-gramowych stosów, aby dłużej rozciągnąć przyjemność i poczuć fortecę.

Koniak - napój bogów

W małych ilościach jest dobry dla zdrowia, więc 100 g koniaku dziennie utrzyma Cię w dobrej formie. Pijany jest w małych porcjach z cytryną lub czekoladą. W żadnym wypadku nie gryźć sałatki, jest to plebejska rzecz. Możesz zrobić plastry owoców na przekąskę, jest to całkiem do przyjęcia.

Piwo - na każdy dzień

Nie ma nic lepszego niż szklanka piwa w gorący letni piątek po pracy. W małych ilościach jest prawie nieszkodliwy, podnosząc ton i doskonale gasiąc pragnienie. Piwo można pić samodzielnie bez przekąski, ale jest ono podwójnie smaczniejsze, gdy istnieje jakaś „przekąska”, taka jak krewetki lub krakersy. Klasyka tego gatunku - piwo z rakami. Tylko nie pij za dużo i regularnie, choroby trawienne są możliwe z piwa.

Gin and Tonic - A Carbon Adventure

Bardziej musujące niż piwo i bardziej podstępne. Można go dużo pić bez przekąsek i bardzo pijany. Procent alkoholu tam jest niski, ale dżin w dużych ilościach powala. Zasadniczo jest stosowany samodzielnie, jak cola. Jest łatwy do picia i odurzający, więc najważniejsze jest, aby nie przesadzić.

Whisky - wyrafinowana przyjemność

Bardzo popularny napój ostatnio. Uważaj na podróbki, jest ich wiele. W żadnym wypadku whisky nie jest pijana jak wódka. Może to być przekąska, ale być może ziarna kawy lub owoce nadają się do whisky. Za granicą piją to w ten sposób, bez żadnej przekąski. Pozwala to cieszyć się pikantnym smakiem alkoholu. Klasykami tego gatunku są dwa palce whisky i tyle samo sody. To wszystko.

Wideo: jak pić i mniej upijać się alkoholem

Zalecamy lekturę


Zostaw komentarz

Prześlij

awatar
wpDiscuz

Brak komentarzy! Pracujemy nad tym, aby to naprawić!

Brak komentarzy! Pracujemy nad tym, aby to naprawić!

Szkodniki

Piękno

Naprawa