Jak przyciągnąć uwagę mężczyzn: 8 sposobów

Współcześni mężczyźni rozpieszczają uwagę kobiet. Z tego powodu przedstawiciele silnej połowy ludzkości stawiają dziewczętom dość wysokie wymagania. Nie zaskoczysz ich krótkimi spódnicami ani chwytliwym makijażem. Musimy szukać nowych sztuczek, aby zwrócić uwagę młodego mężczyzny, którego lubimy. Dzisiaj omówimy podstawowe sztuczki, które pomogą Ci osiągnąć to, czego chcesz.

Jak przyciągnąć uwagę mężczyzn

Uważaj na siebie

 1. Współczesna kobieta nie może sobie pozwolić na brzydkość. Musisz stale utrzymywać obraz, monitorować swój wygląd i zachować ostrożność. Przede wszystkim zwróć uwagę na włosy, paznokcie, skórę.
 2. Nawet najpiękniejsza dziewczyna o idealnym wyglądzie i sylwetce nie będzie w stanie przyciągnąć uwagi mężczyzny, jeśli jej paznokcie i włosy będą w nieuporządkowanym stanie.
 3. Wykonuj manicure regularnie. Umyj włosy w razie potrzeby. Utrzymuj skórę w czystości, pamiętaj o usunięciu czarnych plam na nosie i plam starczych.
 4. Nie zapomnij o higienie, a także depilacji pach, nóg, okolic bikini. Pierz ubrania, aby zawsze wyglądały świeżo. Porządek jest twoim głównym sprzymierzeńcem.
 5. Zwróć szczególną uwagę na makijaż. To nie musi być chwytliwe. Jeśli Twoja skóra jest w porządku, twoje oczy są piękne bez makijażu, usta są opuchnięte, nie ma potrzeby nakładania mnóstwa różnych produktów na twarz. Trzymaj się naturalności, w razie potrzeby ukryj niedoskonałości.

Wybierz odpowiedni styl.

 1. Nikt nie zwróci uwagi na twój bogaty wewnętrzny świat, jeśli opakowanie nie przylgnie na zewnątrz. Dlatego poświęć trochę czasu na zakupy, przejrzyj szafę i włóż do kosza wszystkie rzeczy, które nie są idealne.
 2. Nie popełniaj błędu wielu kobiet, które wybierają wyszukane stroje, mając nadzieję na przyciągnięcie uwagi mężczyzny. Lepiej trzymaj się prostego stylu, który wygląda drogo.
 3. Aby nadać obrazowi wysoki koszt, zdobądź piękny zegarek, buty i torebkę. Kup zwykłe jeansy, kaszmirową bluzkę lub golf.
 4. Możesz wybrać inną opcję, najważniejsze jest to, że obraz nie wydaje się pretensjonalny ani frywolny. Ubierz się zgodnie z życzeniem mężczyzn. Nie powinieneś wyglądać jak nocny motyl, dlatego natychmiast odrzuć zbyt otwarte sukienki.
 5. Ważne jest, aby znaleźć odpowiedni styl dla siebie i stosować się do niego, doskonalić go. Zrozum, że możesz zwrócić na siebie uwagę skromnym strojem. Nie trzeba nosić krótkiej spódnicy ani przezroczystej góry.
 6. Przyjrzyj się drogiej bieliźnie. Daje kobiecie pewność siebie, nawet jeśli nikt go nie widzi. Ale w najbardziej odpowiednim momencie będziesz „na paradzie”. Bielizna damska powinna być seksowna.

Buduj pewność siebie

 1. To pewne dziewczyny, które mogą przyciągnąć uwagę równych mężczyzn. Nie potrzebujesz zamkniętego satelity, który będzie narzekał? Jeśli nie, rozwijaj pewność siebie i przyciągaj partnerów o podobnych poglądach.
 2. Zaufanie można rozwinąć na kilka sposobów. Po pierwsze - zapisz się na siłownię, bądź w formie. Drugi - naucz się mówić publicznie, stań się duszą towarzystwa. Po trzecie - rozwijaj seksualność, a jednocześnie powściągliwość, promieniuj kobiecością.
 3. Istnieje wiele kursów rozwoju osobistego, które pomogą Ci nabrać pewności siebie. Taką linię można również uzyskać, jeśli osiągniesz niezależność finansową i rozpoczniesz karierę zawodową. Szukaj swoich dróg, pisz małe zwycięstwa w swoim osobistym dzienniku.
 4. Pamiętaj, aby monitorować swoją postawę, jesteś dziewczyną! Nie przeczuwaj, opanuj piękny chód, promieniuj seksualnością. W ten sposób będziesz w stanie przyciągnąć męskie poglądy. Ważne jest, aby zwrócić uwagę na jeden punkt - nie mylić pojęć „pewności siebie” i „arogancji”.
 5. Łatwo się komunikować, ale nie jest łatwo dostępny. Z całym swoim wyglądem pokaż facetowi, że nie masz problemów z niepewnością. Ale jednocześnie bądź słaby, gdy go potrzebujesz. Odrzuć zdania „Czuję się dobrze bez mężczyzny”, „Sam sobie poradzę”.

Bądź przyjazny

 1. Tacy ludzie nie muszą być agresywni. Do agresji można przyrównać chamstwo w jakimkolwiek znaczeniu tego słowa, nietaktowność, nietrzymanie moczu.
 2. Zanim otwarcie wyrazisz swoją pozycję przed ludźmi, zastanów się, czy wpłyniesz na delikatne uczucia przeciwnika. Być może własnymi słowami ranisz kawałek jego duszy, który jest najbardziej intymny. Dotyczy to nie tylko mężczyzn, ale całego środowiska.
 3. Kobiety mają nieprzyjemną zdolność mówienia bez myślenia o uczuciach innych. Z powodu takiej emocjonalności relacje z bliskimi rozpadają się; nie można zbudować rodziny. We wszystkim trzeba być przyjaznym, ponieważ na świecie jest niewielu takich ludzi.
 4. Nie wyrażaj się obraźliwie, nawet jeśli sytuacja wymknie się spod kontroli. Naucz się zachować spokój, zawsze myśl z zimną głową. Dzięki powściągliwości dasz mężczyźnie znać, że zasługujesz na jego uwagę.

Promieniuj seksualność

Seksualność

 1. Często dziewczyny uważają, że stroje, chwytliwy makijaż lub wulgarny ton sprawiają, że są seksowne. W rzeczywistości sytuacja jest inna. Nawet najskromniejsza dziewczyna może wyglądać seksownie w oczach płci przeciwnej.
 2. Wystarczy więc regularnie uprawiać sport, chodzić na świeżym powietrzu, selektywnie odnosić się do odzieży i akcesoriów. Warto również pracować nad mimiką, gestami, mową, pozycją ciała i chodem.
 3. Naucz się chodzić od bioder. Kupuj nie trampki, ale damskie buty lub buty. Odrzuć sportowy styl, wolę bardziej prosty, romantyczny wizerunek.
 4. Zalotnie wykręć kosmyk włosów na palcu podczas rozmowy z mężczyzną. Usiądź prosto z plecami. Palec u nogi Nie wykonuj gwałtownych ruchów, płynnie gestykuluj.
 5. Odrzuć głośne okrzyki, twój głos powinien być łagodny i romantyczny. Żyjcie w harmonii z własnym „ja”, seksualności nie można się nauczyć. Musi pochodzić z wewnątrz.
 6. Upewnij się, że mężczyzna sam się zwycięży. Nie bierz sytuacji w swoje ręce, aby nie wydawać się potrzebować uwagi. Każdy człowiek jest z natury łowcą. Kiedy wybierze godną „wilczycę”, zrobi wszystko, by ją pokonać.

Flirt

 1. W praktyce flirt jest bardzo udany. Ważne jest, aby zrozumieć, że takie działania muszą być wykonywane prawidłowo i mądrze. Nie powinieneś wyglądać głupio lub zrelaksowany. Jeśli już zauważyłeś przedmiot, możesz zacząć od lekkiego pięknego uśmiechu.
 2. Na początku możesz ćwiczyć przed lustrem lub z dziewczyną. Następnie naucz się kontrolować oczy. Musi być seksowny i ospały. Tutaj, bez wcześniejszej praktyki, możesz znaleźć się w głupiej sytuacji. Tajemnica musi pozostać w oczach.
 3. Twoim zdaniem mężczyzna chce zobaczyć zainteresowanie. W takim przypadku musisz także nauczyć się „strzelać” oczami. Odwróć wzrok, gdy tylko dżentelmen spróbuje cię złapać. Spójrz na mężczyznę, jakby krótko.
 4. Jeśli jesteś w odpowiedniej odległości od siebie, możesz patrzeć na satelitę nieruchomym spojrzeniem, lekko mrużąc oczy. Niech kawaler zrozumie, że go interesujesz. Nie podnoś baru i nie zachowuj się jak dziwka.
 5. Po spotkaniu zaleca się zwracanie uwagi na dyskretne akcenty. Jeśli siedzisz i komunikujesz się ściśle, powiedz, że musisz wyjść na kilka minut. Stań i delikatnie dotknij go klatką piersiową lub udem.
 6. W ten sposób wyjaśnisz mężczyźnie, że chcesz bliższej komunikacji. Następnie możesz nieco rozszerzyć dotyk.
 7. Jeśli dżentelmen opowiada zabawną historię, w śmiesznym momencie szczerze się śmieje i dotyka jego ramienia, ramienia lub biodra. Nie powtarzaj, wszystko powinno się wydarzyć naprawdę.

Pokaż wspólne zainteresowanie

 1. Nie okazuj nadmiernej ciekawości, takie działania nie będą dla nikogo przyjemne. Możesz sobie wyobrazić, czy nieznajomy wejdzie do twojego życia osobistego i zainteresuje się małymi rzeczami. W tym przypadku pojawiają się tylko negatywne emocje.
 2. Ciekawość tkwi w człowieku, ale warto pokazać go tylko w mniejszym stopniu. Możesz skierować ciekawość na powierzchowne badanie osoby. Zainteresuj się tym, co robi satelita i jakie są jego ważne pozycje.
 3. Nie idź za daleko i nie przekraczaj dopuszczalnych granic. Zadawaj proste pytania i uzyskaj ogólne informacje.
 4. Nie zapomnij opowiedzieć o sobie bardziej interesujących faktów. Powinieneś zainteresować mężczyznę nie jako przedmiot przyjemności seksualnych, ale jako interesującą i mądrą dziewczynę. Miło i ciekawie spędza się z tobą czas.

Tajemniczy

 1. Mężczyźni lubią dziewczyny z zagadką, niespodzianką. Na pierwszym spotkaniu nie powinieneś przedstawiać potencjalnemu partnerowi wszystkiego o swoim życiu. W przeciwnym razie satelita szybko straci zainteresowanie.
 2. Staraj się komunikować w podpowiedziach i intrygujących gestach. Niezwykły przedstawiciel płci pięknej może poważnie zainteresować mężczyznę. Za każdym razem satelita nie może się doczekać spotkania z tobą.
 3. Mężczyzna nie powinien mieć myśli tylko o seksie. Musisz stać się dla niego pełnym towarzyszem. Miejcie godność, aw niektórych przypadkach pokażcie charakter. Obserwuj wszystko we wszystkim, nie powinieneś też wydawać się dziwny.

Aby przyciągnąć uwagę mężczyzn, musisz nauczyć się właściwie zachowywać. Nie polegaj na tym, że wiesz wszystko. Ćwicz z przyjacielem na długo przed „polowaniem”. Szlifuj gesty i mimikę do automatyzmu. Pozostań tajemniczy i poprawnie flirtuj. Wskaż swoją pozycję i zawsze pozostań szczery.

Wideo: jak przyciągnąć uwagę potencjalnego pana młodego

Zalecamy lekturę


Zostaw komentarz

Prześlij

awatar
wpDiscuz

Brak komentarzy! Pracujemy nad tym, aby to naprawić!

Brak komentarzy! Pracujemy nad tym, aby to naprawić!

Szkodniki

Piękno

Naprawa