Jak dowiedzieć się, czy mąż ma kochanka

Nie wszystkie pary są doskonałe, wiele z jakiegoś powodu traci dawną harmonię i przyjemność bycia blisko swojej bratniej duszy. Często takie sytuacje kończą się zdradą ze strony mężczyzny, rzadziej - rozwodem. Przedstawiciele silnej połowy usadowili się wygodnie pod skrzydłem żony, ale jednocześnie nie przeszkadzało jej rozgrzewanie się w łóżku kochanka. Jak zrozumieć, że to prawda? Zbierzmy to razem.

Jak dowiedzieć się, czy mąż ma kochanka

Oznaki niewierności

Jeśli myśl, że mężczyzna oszukuje, poważnie wkradła się do jego głowy, należy podjąć natychmiastowe działania. W tej sytuacji tortury ogniem, wyrwanie palców i ciosy patelnią nie będą działać. Przyjmie bardziej dokładne podejście, które z pewnością doprowadzi Cię do zamierzonego celu.

Harmonogram zmienił się w codziennej rutynie

 1. Być może jest to najpewniejszy znak obecności zewnętrznej dziewczyny po stronie żonatego mężczyzny. Jeśli jego harmonogram zmieni się dramatycznie, może to być poważny dzwonek. Współmałżonek wcześniej idzie do pracy, długo przez długi czas siedząc przed lustrem. Później wraca, nie chce rozmawiać i uprawiać seksu przed pójściem spać.
 2. Każda piękna dama potrzebuje czasu. Niestety, nie wszyscy ludzie są z natury monogamiczni. Niektórzy wolą bawić się na boku, drażnić nowego kochanka i partnera seksualnego prezentami, pozbawiając uwagę własnego małżonka.
 3. Ostrożnie przestrzegaj harmonogramu dnia zawężonego. Jak tylko skończy się czas pracy, zwab go do domu na wszystkie chytre sposoby. Nie akceptuj wymówek, twierdz, że sam pójdziesz za nim i obserwuj reakcję. Normalny mąż chętnie spieszy się do domu do strażnika paleniska.
 4. Jeśli to możliwe, zapoznaj się z kolegami w pracy i wzbudz ich współczucie. Potajemnie naciskajcie na winę i litość, aby przyjaciele małżonka wyznali wszystko. A przynajmniej wskazywał na fakt, że mąż wcale nie jest opóźniony w pracy.
 5. Pewne oznaki zdrady i obecność kochanki: według małżonka jego samochód zawsze się psuje, szef obciąża głowę pracą po piętach, przyjaciele wymagają pilnej pomocy, mąż spędza noc ze wszystkimi przyjaciółmi po kolei. W takim przypadku powinieneś porozmawiać z niewiernymi, zadać wyjaśniające pytania, spojrzeć na reakcję.

Zmiany w wyglądzie

 1. Przeanalizuj początek swojego związku. Z pewnością missus zawsze spoglądał z igły, zakładał buty, które były tarte, by błyszczeć, był doskonale ogolony i ubrany w wykrochmalone koszule. Oczywiście życie małżeńskie pozostawiło swój ślad. Nie ma już dawnego połysku, pachnących perfum i idealnie gładkiej twarzy.
 2. Jeśli mężczyzna nagle zdecydował się wziąć na siebie, zapisał się na siłownię, kupił nowe ubrania, zaczął bić się z przerażeniem i golić się każdego dnia, ma kochankę. Oczywiście, jeśli nie ma innych powodów (na przykład nalegałeś na to wszystko).
 3. Również ostry wygląd czystości mężczyzny wskazuje na obecność drugiej kobiety. Jeśli wcześniej nie mogłeś zdjąć koszuli do prania przez kilka dni, dziś missus chętnie zmienia koszulki 2 razy dziennie. Co to jest, czy to nie kochanek? Warto to rozważyć.
 4. Oczywiście warto wspomnieć o nowej formie sportowej. Małżonek nagle zaczął odwiedzać siłownię, poważnie myśląc o właściwym odżywianiu, wydawanie pieniędzy nie jest jasne na co? Dowiedz się, dlaczego tak się dzieje.
 5. Wszyscy mężczyźni, którzy są małżeństwem, z czasem tracą swój dawny uścisk „męski”. Jeśli regularnie tarzał się przed telewizorem przed piwem, nie chcąc się rozwijać, a potem nagle zaczął czytać książki, istnieją ku temu powody. I oczywiście nie chodzi o edukację.
 6. Wszelkie spontaniczne zmiany powinny Cię ostrzec.A siłownia bardzo pomoże w tym, że niewierni zawsze będą mieli wymówki. Zacznie „odwiedzać” fotel bujany prawie codziennie, ale dziwne jest, że w tym przypadku mięśnie nie będą już pojawiać się. Jeśli tak się stanie, idź razem na siłownię.

Podejrzane gadżety

 1. Współcześni ludzie nie wyobrażają sobie życia bez urządzeń i gadżetów. Teraz każdy ma telefon komórkowy. Urządzenie może całkowicie zastąpić dziennik i osobisty pamiętnik. Przypomnienia są umieszczane w telefonie, ważne daty i spotkania są oznaczone. Ponadto istnieje wiele innych dodatków.
 2. Warto zauważyć, że za pomocą urządzeń można znaleźć wszystko, czego potrzebujesz. Telefon będzie kluczowym punktem w tym, że satelita może mieć kochanka. Jeśli to możliwe, sprawdź podejrzane wiadomości i podejrzane kontakty. Zwróć uwagę na dziwne imiona znajomych, takie jak „naprawa Anton”.
 3. Jeśli twój mężczyzna naprawdę ma nowego kochanie, może mieć tajemnice, sekcje w telefonie i niejasne foldery, które mogłeś przypadkowo usunąć. Więc ustawił hasło, aby temu zapobiec. Zwróć uwagę, czy zaczęły pojawiać się częste połączenia z banków i departamentów kredytowych. Podejrzany SMS posłuży jako pierwszy sygnał.
 4. Jeśli mężczyzna zaczyna się denerwować z powodu tego, że czytasz takie wiadomości, sprawa wyraźnie nie jest czysta. Satelita w tym przypadku będzie stale trzymać telefon bliżej siebie. Dziwne jest, że mąż zaczął długo rozmawiać w toalecie lub w łazience, rzekomo ze swoim bratem lub krewnymi. Telewizor zaczął pracować głośniej, a mężczyzna wychodzi do innego pokoju, aby odebrać połączenie. Oczywiście może wszystko nie jest takie, jak się wydaje.

Niewytłumaczalne koszty finansowe

 1. Jeśli nadal masz wątpliwości, czy twój mężczyzna ma kogoś, powinieneś zwrócić uwagę na niezrozumiałe wydatki finansowe. Musisz wydać pieniądze na nową kobietę, nic z tego nie dostaniesz. Oczywiście nie mówimy o samochodach, biżuterii i futrach. Ale chodzenie do kawiarni i kwiatów wciąż wymaga pieniędzy.
 2. Ponieważ jesteś małżeństwem przez długi czas, nie musisz już rozpieszczać swojej żony - to „męska logika”. Ale nowy towarzysz musi zostać podbity. Słodkie zabawki i różne rzeczy również kosztują.
 3. Jeśli zauważysz jakieś niezrozumiałe malwersacje, włącz alarm i zacznij kontaktować się z mężem. Oczywiście nie należy wykluczać, że być może dżentelmen potajemnie przygotowuje dla ciebie prezent. Może ukochany zaczął grać. Nawiasem mówiąc, ta opcja nie jest najgorsza.

Zmniejszony popęd płciowy

 1. Przeanalizuj, jak często wcześniej uprawiałeś seks i co się teraz stało. Porównaj postawę partnera podczas intymnych pieszczot, od razu poczujesz zimno. Wydaje ci się, że to nie jest miłość, ale konsumpcja w stosunku do ciebie. Jeśli jest kochanka, dawna harmonia i namiętność w małżeństwie już nie będzie.
 2. Wiotki raz w miesiącu powinny wyraźnie Cię ostrzec. Najpierw porozmawiaj i znajdź przyczynę. Czasami prawda może się zdarzyć blokadami w pracy i zwiększonym stresem emocjonalnym. W tym stanie niczego nie chcę. Być może satelita po prostu doświadcza trudności z potencją i wstydzi się to powiedzieć.

Pielęgnacja samochodu

 1. Dla prawie każdego mężczyzny samochód jest uważany za coś wyjątkowego i może być kojarzony prawie z jego własnym domem. Mąż może zająć się samochodem w taki sposób, aby nie dbał o swoją żonę. W takim przypadku możesz zrozumieć, czy pojawił się kochanek. Przekonaj towarzysza, aby pomógł mu w czyszczeniu pod dobrym pretekstem.
 2. Weź odkurzacz i zacznij działać. Przeszukuj wszystko, sprawdzaj każdą lukę. Jeśli mąż ma kochankę, w każdym razie pozostaną jej ślady, a ty znajdziesz „teraźniejszość”. Zwróć uwagę na papierosy, zapach kobiecych perfum i włosów, które oczywiście nie należą do ciebie.

Ważne!
Jeśli zacząłeś podejrzewać, że ktoś się pojawia, zrób wszystko świadomie. Nie panikuj z wyprzedzeniem i nie rzucaj skandali.Staraj się zachowywać naturalnie. Potrzebujesz wiarygodnych faktów i dowodów zdrady. Nie obwiniaj tego człowieka za dziwne ościeżnice. Często podejrzane zachowanie może wskazywać na coś zupełnie innego. Nie wykluczaj, że satelita zaczął grać lub przygotowuje dla ciebie niespodziankę.

Istnieje wiele powodów, które mogą sprawić, że mężczyzna zmieni ukochaną kobietę. Jeśli podejrzewasz współmałżonka, przede wszystkim zwróć uwagę na jego codzienną rutynę, zmiany wyglądu i zachowania. Staraj się rozmawiać od serca do serca, dobry mąż usunie wszelkie podejrzenia i okaże szczere uczucia.

Wideo: co zrobić, jeśli mąż ma kochanka

Zalecamy lekturę


Zostaw komentarz

Prześlij

awatar
wpDiscuz

Brak komentarzy! Pracujemy nad tym, aby to naprawić!

Brak komentarzy! Pracujemy nad tym, aby to naprawić!

Szkodniki

Piękno

Naprawa