Jak zwrócić męża rodzinie od kochanka: przydatne wskazówki

Straszny koszmar kobiety wygląda mniej więcej tak: mąż po raz kolejny wraca do domu i idzie prosto do szafy, by zbierać rzeczy, argumentując, jak udać się do innej kobiety. Jak zwrócić małżonka, który przeszedł na bok swojego kochanka? Iść do wróżki, aby szeptała zaklęcie miłosne lub samodzielnie rozwiązywała rodzinne sprawy? Spróbujmy to rozgryźć razem.

Jak zwrócić męża rodzinie od kochanka

Cofnij się i uwolnij ból

W oparciu o praktykę wierne żony izolują się po odejściu małżonka. Zachowanie jest całkowicie zrozumiałe i możliwe do wyjaśnienia, sens życia zostaje utracony, ból pochłania umysł. Na tym etapie musisz poradzić sobie ze sobą, aby wymyślić plan powrotu męża do rodziny.

Często można usłyszeć od kobiet wyrażenie „mąż poszedł do miłości, umieram”. Chodź, nie umierasz! Wiele kobiet znajduje siłę, by żyć z taką myślą i skutecznie robić interesy. Spróbuj skupić się na innych rzeczach, dopóki burza emocji nie ustąpi.

Jeśli teraz nie jesteś w stanie walczyć o małżeństwo, wygraj własne życie i uporządkuj je. Zapisz się na taniec lub na siłowni, sport podnosi siłę umysłu. Zwiększ aktywność fizyczną, usunie całą adrenalinę i negatywne myśli. Możesz zrobić naprawy w mieszkaniu, zmienić tapetę, zmienić układ. Stwórz przytulne gniazdo, aby przyjemnie spędzać czas.

Naucz się wybaczać

Ten etap obejmuje przebaczenie męża i wrogiej dziewczyny. To trudne, ale robią to tylko wyjątkowo silni ludzie, podążaj za nimi. Wybacz mojej kochance za jej przeciętność, nie była w stanie założyć własnej rodziny, miała dość mózgów wyłącznie na kradzież cudzego męża. Przepraszamy za niemożność uratowania małżeństwa. Oboje są nieszczęśliwą parą, rujnują życie innym ludziom z powodu ich samolubstwa. Jak mówią w przychodni psychiatrycznej „Nie obrażają się na chorych”, puśćcie zniewagę, bo inaczej połknie was w całości.

Skoncentruj się na idei, że rzeczy dzieją się nie bez powodu. Sytuacja pokazuje, że bez mężczyzny łatwo sobie poradzisz, będąc silnym i samowystarczalnym. Być może mąż zrozumie, że nie doceniał wystarczająco swojej żony i zacznie żałować niewłaściwego postępowania. Spójrz na to, co dzieje się z punktu widzenia logiki, poszukaj wzoru w trudnych okolicznościach życiowych.

Rzuć okiem na rzeczy

Spójrz dokładnie na sytuację i oceń ją realistycznie. Jeśli wiesz na pewno, że twój mąż opuścił cię z powodu ciągłego upokorzenia i „tartaku” z twojej strony, nie ma szans, po prostu pozwól mu odejść. Inna opcja: byłeś w szczęśliwym małżeństwie, a potem pojawił się prosiak na wysokich obcasach i stał się jego obsesją, w tej sytuacji możesz zwrócić małżonka. Mężczyźni kochają wygodę i stabilność, rzadko widuje się przedstawicieli silnej połowy ludzkości, którzy twierdzą inaczej.

Jeśli mąż poznał dziewczynę niedawno, ale ona tak szybko przyćmiła jego umysł, on odzyska rozsądek. W międzyczasie siadasz i myślisz, co zrobiłeś źle. Może często skarcili partnera za absurdalne przewinienie lub obrażali teściową? Przez długi czas nie gotowali normalnego jedzenia, nie słuchali słów? Analizuj kłótnie i komentarze, aby poznać prawdziwe motywy zachowania jej męża.

Samodoskonalenie

Przestańcie współczuć sobie i przestańcie powtarzać, ile lat spędziliście na próżno. Nie lamentuj, czas samobiczowania minął. Żaden mężczyzna nie będzie się cieszył oglądaniem żałosnej żony. Wręcz przeciwnie, twój mąż woli pozostać ze swoją kochanką, która nie jest leniwa, aby dbać o jej wygląd, regularnie nakładać makijaż i odwiedzać fryzjera.

Weź przykład od wroga! Zmień fryzurę i farbuj włosy, idź na zakupy i zdobądź seksowną bieliznę, poczujesz się bardziej pewnie. Zmień spodnie, aby uzyskać piękną obcisłą sukienkę, i zastąp dżinsy ołówkową spódnicą.

Weź udział w próbnej lekcji tańca na rurze (tańcz na pylonie), wykonuj ćwiczenia rozciągające (rozciąganie), popraw swoje ciało. Mężczyźni wracają do pięknych kobiet, niezależnie od tego, czy jej wewnętrzny świat jest bogaty, czy nie. Wybierz hobby, które zabiera Ci cały twój osobisty czas, szczęście w szczegółach. Teraz musimy skupić się na naszym dobrym samopoczuciu.

Unikaj wroga

Nie szukaj powodów do spotkania, nie uważaj i nie analizuj kochanki męża. Jeśli sytuacja jest bardziej skomplikowana, a pracujesz w tej samej firmie lub przecinasz się we wspólnej firmie, unikaj takich spotkań, bądź mądrzejszy. Być może będziesz musiał zmienić pracę, ale jest to lepsze niż ciągłe dręczenie przez myśli „Co on w nim znalazł?”. Nie zmuszaj się, staraj się nawet nie spotykać kochanki małżonka.

Ciężar odpowiedzialności

Czas samobiczowania minął, rozwiązałeś błędy i dużo płakałeś, teraz musisz działać. Nie krzycz ani nie błagaj męża, aby wrócił, puść. Poczułam wolność, mężczyzna chce wrócić do przytulnego domu. Zabroń się okazywania braku szacunku, obserwuj mowę podczas komunikowania się ze zdrajcą. Nie szantażujcie dzieci, nie płaczcie i nie obwiniajcie się za wszystkie grzechy śmiertelne.

Opracuj strategię, która pozwoli mężczyźnie dostrzec powagę swoich działań. Musi zrozumieć, że nie tylko zmienia dom, ale zdradza kobietę, która istnieje od wielu lat. Wyjaśnij, że jesteś lepszy niż nowy cukierek w pięknym opakowaniu, skup się na chwilach przeżywanych razem. Nie upokarzaj się, nie płacz, nie wyrzucaj współmałżonka za czyn, wybór jest wyborem, musisz zapłacić za wszystko, nadejdzie jego czas.

Minęło, ale nie do końca

Mąż nadal mieszka z tobą, ale biegnie w nocy do swojej kochanki? Nie, ogień! Powiedz, że ten stan rzeczy ci nie odpowiada, postaw partnera przed wyborem, jeśli nie chcesz go całkowicie wypędzić. Pokaż, że nie znosisz obecności trzeciego zbędnego, nie bój się mówić, on jest winowajcą, a nie ty.

Ważne jest, aby wybrać odpowiednie słowa, krzyki i potłuczone potrawy nie pomogą tutaj. Bądź otwarty na dialog, opowiedz nam o bólu, który zjada cię od wewnątrz. Spróbuj wyrazić siebie bez litości, podać fakty. Jeśli to nie pomoże, wyjaśnij, że nadal je pielęgnujesz, pomimo zdrady.

Wyraź się szczerze, wyjaśnij, że jeśli będziesz nadal spotykać się ze swoją kochanką, pożegnasz się z nim na zawsze. Zobaczysz się tylko w nagłych przypadkach, takich jak podział majątku, urząd stanu cywilnego (po rozwodzie) i spotkania z dziećmi, to wszystko.

Są chwile, kiedy mężczyzna zostaje ze swoim kochankiem całymi dniami, okresowo wracając do domu, aby zjeść barszcz. Właściwie zaoferuj mu, aby porzucił drugie życie, ostrzegaj, że nie będzie innej szansy. Nie pozwól, by sytuacja się zmieniła, w przeciwnym razie partner pomyśli, że potajemnie wolno mu odpoczywać i spać z innymi, a później wrócić do żony w łóżku. Szanuj siebie i swoje ciało.

Tabela negocjacyjna

Czas mijał, wszyscy się uspokoili? Usiądź przy stole negocjacyjnym. Spróbuj zachęcić męża do konstruktywnego dialogu, przygotuj obiad i spokojnie rozmawiaj. Nie naciskaj, komunikuj się uprzejmie i łatwo, podchodź do sytuacji z pewnym przebiegłym. Przyjdź z daleka, kup butelkę dobrego wina i posłuchaj jego pozycji. Być może popełniłeś błąd w niektórych sytuacjach, a ta rozmowa da szansę na naprawienie wszystkiego. Poniższy scenariusz posłuży jako idealna opcja: omawiasz problemy, próbujesz je rozwiązać, a następnie zgadzasz się na budowanie relacji od nowa. Małżonek musi na zawsze pożegnać się ze swoją kochanką, a ty - obiecaj mu maksymalny zwrot.Podkreśl, że wszystkie błędy są wyraźne i nie będą się powtarzać.

Nowe życie

Nie zawsze mężczyzna wraca do rodziny po krótkim czasie. Zdarza się, że kobieta osiadła w życiu, wydostała się z dołu do biczowania, po czym mężulek wraca na próg jak pobity pies. Może powinieneś zacząć od czystego konta?

Mężczyźni są z natury właścicielami i samolubnymi, nie wszystkim spodoba się to, że dawna pasja spokojnie istnieje bez łez i bólu. Z tych powodów mężowie z reguły wracają do ocieplonego miejsca. Czas mija, będziesz mógł zdecydować, czy chcesz go zabrać, czy odesłać do domu.

Nie możesz odzyskać męża od kochanki? Porządkuj swoje myśli, rozmawiaj ze swoją dziewczyną lub płacz w poduszce. Weź udział w samorozwoju, zapisz się na siłownię, a następnie przejdź do operacji na pełną skalę. Unikaj spotkań ze swoją kochanką, doprowadzaj małżonka do konstruktywnego dialogu i usiądź przy stole negocjacyjnym.

Wideo: jak zwrócić męża rodzinie

Zalecamy lekturę


Zostaw komentarz

Prześlij

awatar
wpDiscuz

Brak komentarzy! Pracujemy nad tym, aby to naprawić!

Brak komentarzy! Pracujemy nad tym, aby to naprawić!

Szkodniki

Piękno

Naprawa