Jak zakochać się w żonatym mężczyźnie

Czasami okoliczności nie są takie, jak chcemy. Każda dziewczyna marzy o spotkaniu z mężczyzną swoich marzeń. Ale kiedy to się dzieje, jest żonaty. Dlatego pytanie staje się aktualne, jak zakochać się w mężczyźnie, który ma już małżonka? Niektóre panie nawet nie odważą się tego zrobić, ale nasz artykuł jest przeznaczony dla osób żądnych przygód. Rozważymy więc główne aspekty w kolejności.

Jak zakochać się w żonatym mężczyźnie

Żonaty, kim on jest

Przedstawiciele słabej połowy ludzkości, którzy zdecydowali się na takie działania, powinni dokładnie przestudiować psychologię mężczyzn. Ważne jest, aby zrozumieć, że niewolnik i kawaler to dwie zupełnie różne osoby.

Wymienione kategorie osób różnią się stereotypami, poglądami na przyszłość i relacjami rodzinnymi w szczególności. W pewnym sensie żonaty mężczyzna nigdy nie odważyłby się zrobić kawalera. Na przykład zostaw współmałżonka i dzieci (jeśli są).

Zajęty facet nie zmarnuje swojej siły i energii na zdobycie pięknej młodej damy, która nagle pojawiła się na horyzoncie. Wszakże w domu czeka na rozgrzewkę i swoją żonę, z którą szli obok siebie wiele trudności.

Często zdarza się, że zapracowana osoba przestaje nawiązywać kontakty z innymi przedstawicielami płci pięknej. Chyba że ich znajomość i główna komunikacja odbywają się w pracy. W przeciwnym razie żonaty mężczyzna wszędzie zabiera swoją żonę, staje się domem, częściowo traci urok.

W kwestii atrakcyjności zajętego człowieka głównym problemem jest niemożność zwrócenia na siebie uwagi. Jak to zrobić, jeśli dosłownie nie jest zainteresowany i wszędzie nosi swoją żonę?

W tak delikatnej sytuacji należy pamiętać na zawsze, że tego rodzaju ludzie już dokonali wyboru. Prawdopodobieństwo uwodzenia jest zmniejszone do zera, więc mogą pojawić się trudności. Wiele par doświadcza kryzysów w relacjach międzyludzkich, pozostała Ci tylko jedna rzecz - cierpliwie czekać i obserwować.

Jak przyciągnąć uwagę żonatego mężczyzny

 1. Jeśli mężczyzna ma samochód, banalne zapomnienie jest uważane za klasyczną opcję. Zostaw kurtkę lub inny przedmiot w samochodzie, „przypadkiem” zgub kolczyk lub szminkę. Nie należy zapominać o bieliźnie, aby nie upokorzyć się w jego oczach i nie wyglądać jak „nocny motyl”.
 2. Gdy twoje spotkania odbywają się na jego terytorium, „zaznacz” to miejsce. Pozostaw włosy na ubraniu lub innym małym elemencie. Jeśli jego żona nie jest bardzo gospodynią domową, ostrożnie podpowiedz temu mężczyźnie: wyprasuj koszule, pięknie się ubieraj, umyj kilka kubków na stole.
 3. Wymyśl wspólne hobby, które interesuje mężczyznę. Może to być karting, gra w bilard lub tenis stołowy, origami, czytanie zagranicznej literatury i wiele innych. Najważniejsze, że pieką go oczy. Następnie towarzysz z podziwem opowie o nowym hobby.
 4. Kochanek często pokazuje żonatemu nowemu rozkosz w łóżku. To właśnie pasja może go zahaczyć. Później dżentelmen zapyta o to swoją żonę, a to ją zaalarmuje. Jeśli technika wykonania jest szczególnie trudna, wówczas małżonek jest maksymalnie wkręcony.

Ważne!
Jeśli mężczyzna próbuje skazać cię za zdradę z tego powodu, że twoja żona doprowadziła go do histerii z powodu pomadki, którą zostawiłeś, nie krzycz. Powiedz wybranemu, że to nie był twój plan. Bardzo ci przykro, że twój współmałżonek skandal z twojego powodu. Zachowaj spokój we wszystkim! To jest karta atutowa.

Skuteczne sposoby zakochania się w żonatym mężczyźnie

 1. Wygląd. Żonaci mężczyźni mają skłonność do piękna innych dziewcząt. Zwab go swoim zadbanym i niezwykłym wyglądem. Towarzysz był przyzwyczajony do oglądania swojej żony w podartym szlafroku, bez makijażu, z cieniami pod oczami i cellulitem na biodrach. Bądź jej dokładnym przeciwieństwem. Zawsze obserwuj swoje włosy, paznokcie, makijaż. Noś buty na obcasie, spódnicę lub sukienkę. Graj przeciwnie, aby na poziomie podświadomości zaczął porównywać cię z małżonkiem. Oczywiście kochanek otrzyma znak plus.
 2. Zdolność do prowadzenia rozmowy. Wielu mężczyzn przyznaje, że zaczynają z boku dziewczyny nie dla wygody w łóżku, ale jako niezawodny słuchacz. Naucz się prowadzić rozmowę na dowolny temat, czy to medycynie, polityce czy psychologii. Nie mylcie się, uważając, że można zatrzymać mężatkę tylko za pomocą danych zewnętrznych lub bystrego seksu. Zainteresuj się sukcesem mężczyzny, bądź dla niego przyjacielem, udzielaj rad w trudnych czasach. Pokonasz go więc szybciej, ponieważ żony z reguły nie są zbytnio zainteresowane problemami mężów.
 3. Zachowanie intrygi. Mężczyźni cenią szczerość kobietom, ale to nie znaczy, że nie powinno być w tobie zagadki. Zawsze zachowuj intrygę, nie pozwól sobie czytać jak otwarta książka. Bądź miły, inteligentny i przyjazny. Aby mężczyzna wydostał się z kokonu i znalazł w sobie siłę, by cię pokonać. Romans z żonatym mężczyzną domyślnie zakłada, że ​​zagrasz drugą rolę. Ale zachowajcie swoją samoocenę, nie stańcie się łatwym łupem. Daj mu znać, że w każdej chwili może stracić swoją pasję.
 4. Relaks w seksie. Mężowie zdradzają swoje żony z powodu banalnego braku seksu lub niezadowolenia z tego powodu. Aby zakochać się w mężatce, naucz się relaksować w łóżku. Eksperymentuj z pozami, daj wybranemu pewne doświadczenie. Spraw, aby w twoich ramionach czuł się jak na wakacjach. Pamiętaj, że seks powinien być regularny i spontaniczny.
 5. Oderwanie Nie wkładaj nosa w sprawy rodzinne żonatego mężczyzny. Nie musisz specjalnie rozmawiać o swoich dzieciach, małżonku, życiu. Nigdy nie mów źle o swojej żonie, w przeciwnym razie mężczyzna zacznie ją chronić. Potrzebujesz tego? Jedno nieostrożne zdanie w jej kierunku, gdy mężczyzna natychmiast usuwa cię z życia.

Typowe błędy

 1. W pierwszych krokach do pożądanego celu ważne jest prawidłowe działanie. Jeśli na początkowym etapie popełnisz błędy, wszystkie kolejne działania będą bezużyteczne. W żadnym wypadku nie konfrontuj mężczyzny z wyborem - ty lub jego małżonka.
 2. Ciężkie warunki sprawią, że mężczyzna pomyśli, jego miłość natychmiast zniknie. Wybrany nie będzie tolerował znaków i wyższości nad sobą. Zachowaj kontrolę i postępuj zgodnie z instrukcjami. Najważniejsze w tym biznesie jest ostrożność.
 3. Nie rzucaj napadów złości wśród zazdrości. Nie powinieneś mu mówić o tym, kogo kocha bardziej iz kim spędza więcej czasu. Zachowaj spokój, skandale toczą małżonka. Przez takie działania odepchnie go.
 4. Nie bądź narzucony człowiekowi, bądź prawdziwy i naturalny. Często nie wysyłaj wiadomości ani nie dzwoń. Nie umawiaj się z godną pozazdroszczenia stałością. Nie musisz narzekać na to, jak tęsknisz i nie mogę się doczekać spotkania z tobą. Zachowaj kontrolę.
 5. Nie próbuj szlochać do telefonu i mówić, jak źle jest bez niego, miej godność. Nigdy nie dzwoń do żony. Mężczyzna będzie w stanie załagodzić sytuację i przeprosić swoją żonę, a wraz z tobą najprawdopodobniej przerwie wszelką komunikację.
 6. Nie zmuszaj człowieka do niczego. Nigdy nie rozpoczynaj rozmowy na temat jego żony, takie tematy są strasznie męczące i nie prowadzą do dobra. Twój kochanek powinien odpocząć i cieszyć się towarzystwem, a nie myśleć o codziennych problemach.

Związek z żonatym mężczyzną: jak budować

 1. Po pokonaniu pierwszego etapu jesteś już całkowicie pewien, że zakochałeś się w żonatym mężczyźnie. Pytanie brzmi, jak zbudować dłuższy związek. Nie powinieneś oszukiwać się i wymyślać podstępnych planów. Ciesz się chwilą obecną.
 2. Zastanów się, możliwe, że umawiasz się tylko z powodu seksu. Jeśli znajdziesz swojego „idealnego” partnera, powinieneś wziąć sytuację w swoje ręce. W takim przypadku najważniejszą rzeczą w związku powinna być ty. Nie oddawaj się mężczyźnie.
 3. Umawiaj się na spotkania w czasie, gdy oboje macie wolny czas, a nie tylko wtedy, gdy ktoś chce. W żadnym wypadku nie wymagaj niczego od satelity. Ważne jest, aby zrozumieć, że kawaler spędza główne wakacje ze swoją rodziną.
 4. Musisz przemyśleć, co zrobisz w wolnym czasie. Nie zakładaj, że jest to zbyt trudne, sam chciałeś takiego związku. Nigdy nie próbuj sam zniszczyć rodziny mężczyzny, zrobi dla ciebie wszystko.
 5. Pozostań ideałem, który kochał mężczyzna. Daj mu to, czego najbardziej brakuje w życiu małżeńskim. Bądź lekki i szczery. Nie zapomnij o poczuciu humoru, związek nie powinien być trudny. We wszystkim przewyższać żonę.
 6. Ważne jest również, aby pozostać na uboczu, nie trzeba ubiegać się o małżonka. Nie zanurzaj głowy w basenie. Zrozum, że taki związek może zakończyć się w dowolnym momencie. Spędzaj czas z przyjaciółmi i rodziną, umiej się zrelaksować.
 7. Jeśli nie ukrywasz swojego związku przed innymi, spróbuj spotkać przyjaciół swojego kochanka, oczarować ich. Pokaż, że jesteś prawdziwy i szczery. To ty powinieneś być przy swoim wybranym i nikim innym. Znajomi dodają słowo dla ciebie.
 8. W takim przypadku powinieneś być cierpliwy i po prostu czekać. Nie narzucaj się mężczyźnie ani nie udawaj, że jesteś kimkolwiek. W pewnym momencie będziesz musiał pogodzić się z faktem, że takie relacje mogą zakończyć się prędzej czy później.

Jeśli zdecydujesz się zakochać w żonatym mężczyźnie, zastanów się kilka razy. Czy potrzebujesz takiego związku? Jeśli dokładnie zdecydowałeś, co chcesz, działaj poprawnie. Zrób sobie plan działania.

Wideo: co zrobić, jeśli kochasz żonatego mężczyznę

Zalecamy lekturę


Zostaw komentarz

Prześlij

awatar
wpDiscuz

Brak komentarzy! Pracujemy nad tym, aby to naprawić!

Brak komentarzy! Pracujemy nad tym, aby to naprawić!

Szkodniki

Piękno

Naprawa