Jak sprawić, by jej mąż przyznał się do zdrady

Gdy tylko mężczyzna zaczyna zdradzać żonę, odczuwa podobne zmiany na poziomie intuicyjnym. Zrozumienie następuje znacznie później po przekonaniu faktów. Warto wiedzieć, że podejrzenia nie zawsze są prawdziwe. Istnieje wiele powodów, dla których mężczyzna może traktować cię inaczej. Rozważmy wszystko w porządku.

Jak sprawić, by jej mąż przyznał się do zdrady

Za pomocą jakich znaków możesz zidentyfikować męża

Nie trzymaj się swojej codziennej rutyny
Żonaci mężczyźni, którzy wyszli po lewej stronie, nagle zmieniają rutynę, gdy znajdują kochankę. Zwróć uwagę na to: o której mąż wyjeżdża do pracy, o której przychodzi, co robi na przerwie na lunch, jak często jego telefon jest „zajęty” podczas nabożeństwa.

Ważne jest, aby zrozumieć, że kochanka wymaga dodatkowego czasu. W związku z tym małżonek będzie opóźniony po pracy, powołując się na obciążenie pracą. Często mężczyźni zdradzają swoje żony pod pretekstem „pozostania na noc z przyjacielem”, „samochód się zepsuł”, „wpadł w korek / wypadek” i tak dalej. Uważaj na zmiany; jeśli to możliwe, sprawdź wszystko dokładnie.

Fajnie dla ciebie seksualnie
Wierni mężowie wymagają regularnego seksu od żon, czego nie można powiedzieć o niewiernych. Jeśli małżonek ma inną kobietę, będzie jej chciał, a nie ciebie. Rzeczywiście często z tego powodu mężczyźni znajdują kochanków dla siebie.

Oceń swoją aktywność w łóżku: jeśli partner jest wyraźnie fajny, jest to alarmujący dzwonek. Kobieta z talentem zauważy, że jej mąż wraca do domu zadowolony i radosny.

Lepsze dbanie o siebie

Kiedy mężczyzna ma kochankę, zaczyna się golić z godną pozazdroszczenia intensywnością. Co więcej, nie ma znaczenia, czy pojawiło się włosie, czy nie. Inna kobieta zachęca ją do dbania o siebie.

Pojawiają się również zmiany w wyglądzie, mąż często może odwiedzać fryzjera, brać prysznic kilka razy dziennie, prasować ubrania i czyścić buty. Aby przetestować hipotezę, „przypadkowo” złam brzytwę męża. Jeśli oburzy się i zacznie skandal, prawdopodobne jest, że nadal istnieje rywal.

Nie puszcza telefonu
Jeśli romans się za tobą odwrócił, mężczyzna w każdym razie jest zmuszony w jakiś sposób utrzymać kontakt z nową pasją. W dobie postępu technologicznego niezbędny jest telefon. Zobacz zawężone. Jeśli nie wyjmie telefonu z rąk, w dosłownym sensie, niosąc go wszędzie ze sobą (do toalety, prysznica itp.), Ma miejsce zdrada.

Smutne jest, że w takim przypadku trudno będzie sprawdzić połączenia wychodzące i przychodzące, SMS-y, możliwe wspólne zdjęcia. Niektórzy mężczyźni trzymają telefon w pozycji otwartej, jednocześnie zapisując swoją kochankę w książce telefonicznej jako „Vitaliy work” lub „Igor wymiana oleju”. Uważaj. Jeśli „wymiana oleju Igora” dzwoni kilka razy dziennie, powinieneś być ostrożny.

Często unosi się w chmurach
Zafascynowany inną kobietą mężczyzna nieustannie myśli o nowej pasji, może uśmiechać się bez powodu i często unosi się w chmurach. Tacy mężowie przestają prowadzić intymne rozmowy ze swoimi żonami, ponieważ mają z kim porozmawiać.

Zwykle niewierni mężczyźni interesują się szczególnie swoją kochanką, a nie żoną i dziećmi. Jeśli zauważysz wyraźne ochłodzenie w zakresie komunikacji interpersonalnej, twój mąż znalazł z boku „wolne uszy”.

Zmienił swoje podejście do stylu ubioru
Jak wspomniano wcześniej, niewierny małżonek dba o siebie. Kiedy mężczyzna interesuje się inną kobietą, stara się pod każdym względem ją podbić.

Wykorzystywane są nowe ubrania, buty, zegarki i inne drobiazgi, które kosztują pieniądze. Jeśli wcześniej zawężony nosił koszulę zwaną „do dziur”, teraz kupuje nowe rzeczy i prasuje je, by odzwierciedlały odbicie.

Czysta i wyprasowana odzież jest wyraźną oznaką zdrady, ale tylko wtedy, gdy zmiana jest zbyt dramatyczna. Takie zachowanie powinno cię ostrzec, ponieważ mąż stara się w każdy możliwy sposób zadowolić inną kobietę.

Wydaje pieniądze na ciebie
Jeśli pieniądze zaczęły znikać z budżetu rodzinnego lub twój mąż „nie informuje” twojej pensji, prawdopodobnie masz rywala. Pani wymaga uwagi i zalotów.

Ona potrzebuje biżuterii, chodzenia do restauracji i kina, pięknych ubrań, kwiatów, słodyczy. Wszystko to wymaga pieniędzy. Jeśli zauważysz zmiany w portfelu rodziny, zastanów się, dokąd one płyną.

Mąż nie przyznaje się do zdrady: dlaczego?

Mąż nie przyznaje się do zdrady

  1. Warto zrozumieć, że jeśli mężczyzna jest niewierny wobec swojej żony, ma w głowie myśli, że wszystko jest utrzymywane w tajemnicy. Żona o tym nie myśli i nawet nie zgaduje, co oznacza, że ​​wszystko zostało schwytane. Pomyśl także o tym, że człowiek może pozostać wierny, a ty wypracowałeś sobie wiele dodatkowych myśli.
  2. Poszukaj niepodważalnych dowodów zdrady, spekulacji i przeczuć nie liczą się. Być może inne zachowanie mężczyzny wiąże się z problemami w pracy lub kłopotami z przyjaciółmi. Dlatego nie obwiniaj go od razu za zdradę. Być może małżonek zmienia się tylko dla ciebie i podejrzewasz go na próżno.
  3. Jeśli w rodzinie są dzieci, mężczyzna nie chce zniszczyć małżeństwa i opuścić żonę. W większości przypadków relacje z osobami trzecimi nie są poważne. Ale nie należy tego uważać za coś oczywistego; poszukaj dowodów na istnienie trzeciej osoby w twoim związku. Nie poddawaj się wcześnie. Nie zgadzaj się na to i kontynuuj życie ze zdrajcą.

Działania, które zmuszą męża do przyznania się

  1. Jeśli wyraźnie podejrzewasz swojego zdrajcę, rozpocznij bezpośrednie poszukiwanie dowodów. Jeśli nic nie możesz znaleźć, nie rozpaczaj i zdradzaj żonę nieudowodnionym zwrotom. Taki ruch będzie głupi i nie przyniesie żadnych rezultatów.
  2. W każdym razie człowiek na poziomie psychologicznym zacznie się bronić i obalić twoje spekulacje. Mąż jest w stanie zadać pytanie przeciwne, w którym to przypadku poczujesz się winny. Stąd skandale są nieuniknione, najczęściej zwodziciel jest dokładnie tym, co osiąga, usuwając swoje podejrzenia.
  3. Spróbuj zalogować się do jego sieci społecznościowych, przeczytaj korespondencję. Spójrz na swój telefon komórkowy, zwróć uwagę na SMS i pocztę. Mogą być zaplanowane spotkania, ciekawe zdjęcia i wulgarne teksty miłosne. Zwracaj uwagę na połączenia, kiedy i jak mąż odbiera je.
  4. Warto zrozumieć, że musisz znaleźć niepodważalne dowody, których nie można zakwestionować. W przeciwnym razie okaże się nerwowym napadem złości, który podejrzewa we wszystkim małżonka. Jeśli nie możesz znaleźć jasnych dowodów, naciśnij sumienie.
  5. Wypowiadaj łagodniejsze i czułsze frazy, przypominaj, jaki jest dobry i wierny. Jeśli reakcja jest sprzeczna z twoją rozmową, małżonek zacznie się wiercić i zareagować inaczej niż wcześniej, zdradzając twarz. Nie kop dalej. Ważne jest, aby zrozumieć, że nawet w tym przypadku jest mało prawdopodobne, aby się przyznał.

Po znalezieniu dowodów porozmawiaj poważnie z mężem. Zapomnij o skandalach, takie zachowanie jeszcze bardziej popchnie twojego małżonka. Zachowaj spokój pomimo bólu. W rzadkich przypadkach po takiej sytuacji małżeństwo można jeszcze uratować, takie historie są indywidualne. Dlatego rozmawiaj z mężem od serca do serca i decyduj o swoim przyszłym losie.

Wideo: 7 znaków, że oszukujesz

Zalecamy lekturę


Zostaw komentarz

Prześlij

awatar
wpDiscuz

Brak komentarzy! Pracujemy nad tym, aby to naprawić!

Brak komentarzy! Pracujemy nad tym, aby to naprawić!

Szkodniki

Piękno

Naprawa